STS Skarżysko-Kamienna
Krótkie zakończenie rundy zasadniczej (STS). PDF Drukuj Email
28.01.2010.
W czwartek (28.01) w hali sportowej, przy ul. Sienkiewicza 34, siatkarze Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego zakończyli rundę zasadniczą w II lidze (gr. IV). Mecz został przełożony z soboty (30.01).
Rywalem naszych zawodników byli studenci z Krakowa, KU AZS Politechnika Krakowska.

Niestety, po 18. kolejkach STS zgromadził tylko 5 punktów - 16:53 w setach - z jednym zwycięstwem na koncie... Daje to ostatnie, 10. miejsce.

Przed podpopiecznymi trenera Andrzeja Urbańskiego pozostała tylko runda play off, z zespołem z 7. pozycji. Kto to będzie? Błękitni Ropczyce, lub AKS II Resovia Rzeszów, ich bezpośredni pojedynek w tę sobotę, w Ropczycach.

Czytaj całość…

STS zdruzgotane w Strzyżowie. PDF Drukuj Email
23.01.2010.
Recesja formy podopiecznych trenera Andrzeja Urbańskiego, czy coraz lepsza dyspozycja rywala przyczyną gładkiej przegranej STS-u w Strzyżowie, z Wislokiem? Na to pytanie najlepiej można sobie odpowiedzieć porównując rezultat z września, kiedy rozegrano tam baraże o II ligę (gr. IV), a dzisiejszym - 23 stycznia 2010r. - wynikiem.

Wtedy w pierwszym meczu turnieju, STS po ładnym, można powiedzeić wyrównanym spotkaniu, ulegliśmy Wisłokowi 3:1, wygrywając pierwszego seta, a w kolejnych STS zaprezentował się bardzo przyzwoicie.

Nerwy i emocje przy Sienkiewicza (STS). PDF Drukuj Email
16.01.2010.
Runda zasadnicza II ligi (gr. IV) siatkarzy, powoli zbliża się ku końcowi. W sobotę, 16 stycznia skarżyski STS zmierzył się we własnej hali sportowej, przy ul. Sienkiewicza 34 z Błękitnymi Ropczyce. W pierwszym meczu nasi zawodnicy gładko polegli w Ropczycach 3:0. Teraz była znakomita okazja do udanego rewanżu.

I długo zanosiło się, że zwycięstwo STS-u jest jak najbardziej możliwe.
Tego wieczoru spotkały się drużyny o wyrównanym poziomie, o końcowym wyniku mogła decydować  dyspozycja dnia, albo przypadek. I jak się okazało w tie breaku chwila dekoncentracji, nieuwagi miały ogromne znaczenie.

Pierwszy set to początkowe prowadzenie gości, potem jednak STS doprowadził do remisu. Mimo to Błękitni posiadali nieznaczną przewagę i zdołali ją "dowieźć" do końca seta. Wydawało się, że spotkanie będzie znów takie, jakie znamy niemalże od początku sezonu, tzn. szybka porażka STS-u.

"Sześć punktów" nie dla STS-u. PDF Drukuj Email
09.01.2010.
lPo trzytygodniowej przerwie na parkiety wrócili siatkarze II ligi, gr. IV. Dla skarżyskiego STS-u 15. kolejka to pojedynek z sąsiadem z tabeli - VC Górnikiem Siemianowice Śląskie. Nasz zespół przed świętami odniósł pierwsze zwycięstwo (z Rafako 3:2). Spotkanie to było z kategorii o "sześć punktów", drużyny mają między sobą coś do udowodnienia.
Mecz powinien również dać odpowiedź na pytanie, czy zadziałało prawo serii i STS w Siemianowicach zwycięży, czy choćby wywalczy jeden punkt.

Innych znaków zapytania nie ma, bo podopieczni trenera Andrzeja Urbańskiego są skazani na udział w rundzie play off, w której będą walczyć o uniknięcie spadku z ligi.

Zawodnicy wciąż dogrywają się, budują pewność siebie.  Z tym powinno być już lepiej, triumf z poprzedniej kolejki swoje zrobił, ale niestety starczyło tylko na pierwszą odsłonę.

«« start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 nast. » koniec »»

Pozycje :: 41 - 44 z 65