STS Skarżysko-Kamienna
Wciąż muszą walczyć... (STS). PDF Drukuj Email
04.03.2010.
Wczoraj, w środę (3 marca), w Ropczycach odbył się piąty, decydujący, mecz w pierwszej rundzie play off o miejsca 7-10. Serial ten, z udziałem Błękitnych Ropczyce, a skarżyskim STS-em trwa już prawie trzy tygodnie. Do środy stan rywalizaccji był remisowy - 2:2. Do tego czasu, dwa zwycięstwa odnieśli ropczynianie - 3:2 (w Ropczycach) i 3:0 (w Skarżysku), a skarżyszczanie 2:3 (w Ropczycach) i 3:1 (w Skarżysku).

Mimo że skarżyscy siatkarze zagrali wczoraj zdecydowanie lepiej, niż w niedzielę, na własnym parkiecie, to niestety musieli zaznać gorycz porażki i muszą szukać ratunku przed degradacją z II ligi z innym zespołem, który przegrał swój mecz z drugiej pary. To Górnik Siemianowice Śląskie. Tak więc kibiców i zawodników STS-u czeka jeszcze wiele emocji i meczy.

Kolej na II rundę play off. Teraz w pojedynku o 9. miejsce. STS spotka się z Górnikiem - 13/14.03 - na jego terenie. Dwa tygodnie później w Skarżysku (27.03) i ewentualnie dzień później. Bój o byt ligowy toczy się także do 3. zwycięstw.
W przypadku wygranej STS zagra – z zespołem trzecioligowym, który zajmie drugie miejsce w turnieju barażowym.

Czytaj całość…
 
Po czterech meczach - STS : Błękitni Ropczyce 2:2. PDF Drukuj Email
28.02.2010.
Mijający weekend (27-28.02) to bardzo ważne mecze siatkarzy - seniorów skarżyskiego STS-u, odkąd uczestniczą oni w II lidze centralnej PZPS - grupa IV. Na te dni bowiem, zaplanowane były w hali sportowej, przy ul. Sienkiewicza 34, dwa pojedynki z Błękitnymi Ropczyce, w ramach play off, o miejsca 7-10.
Dwa tygodnie temu, z Ropczyc, podopieczni trenera Andrzeja Urbańskiego przywieźli korzystny wynik. Stoczyli tam również dwa mecze, a stan rywalizacji brzmiał 1:1. A że walka w tej fazie rozgrywek trwa do 3. zwycięstw, kolejne spotkania odbyły się w Skarżysku.

Po pierwszym dniu kibice STS-u mogli być w pełni zadowoleni z postawy swych pupilów. O godz 17.00 w hali stawiła się liczna rzesza sympatyków siatkówki. Nadkomplet na trybunach świadczy, o tym, że los siaktarzy nie jest obojętny kibicom i STS może liczyć na gorący doping z ich strony.

Czytaj całość…
 
Udany start pływaków z STS-u. PDF Drukuj Email
23.02.2010.
Duże zainteresowanie towarzyszyło inauguracyjnym zawodom Małej Ligi Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej w Busku - Zdroju. Wzięło w nich udział 165-ciu zawodników z 10 klubów okręgu. Zawody rozegrane na dystansach 50m stylem dowolnym, 50 i 100m stylem grzbietowym oraz w sztafecie 4x50m stylem zmiennym zakończyły się dużym sukcesem zawodników Korony - Swim Kielce, Salos Cortile Kielce i KSZO Ostrowiec. 
Czytaj całość…
 
Remisowy bilans z wyjazdu do Ropczyc. (STS) PDF Drukuj Email
14.02.2010.
Mijający weekend (13/14.02) to bardzo ważne dwa dni w dziejach seniorskiej drużyny siatkarzy Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego.
Zaczęła się bowiem pierwsza runda play-off (o miejsca 7-10 w przypadku skarżyskiego teamu). Z racji, że nasi zawodnicy po rundzie zasadniczej zajęli ostatnie miejsce w grupie, muszą walczyć o drugoligowy byt...
W pierwszych dwóch meczach (w sobotę i w niedzielę) STS spotkał się w Ropczycach z drużyną, która zajęła po 18. kolejkach, 7. miejsce. To miejscowi Błękitni.

Kolejny mecz zaplanowany jest w Skarżysku, za dwa tygodnie, 27 lutego (sobota). Już wiemy, że po tych trzech spotkaniach stan rywalizacji będzie 2:1 dla którejś z drużyn, więc konieczny będzie  dodatkowy - 28 lutego.  A być może jeszcze więcej. Runda trwa do trzech zwycięstw.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 37 - 40 z 65
move previous
move next
bip.jpg
mcov-sport-pion.jpg
images.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 1 gość