STS Skarżysko-Kamienna
Czy STS dobije Górnika? PDF Drukuj Email
20.03.2010.
lZa tydzień, w sobotę (27 marca), w hali sportowej MCSiR, przy ul. Sienkiewicza 34, może być dniem triumfu siatkarzy skarżyskiego STS-u, równoznacznym z zajęciem 9. miejsca w tabeli II ligi, grupy IV. Początek spotkania o godz. 17.00.

Wystarczy pokonać zespół VC Górnika Siemianowice Śląskie. Nieważne w jakim stosunku. Może być nawet 3:2. Choć na pewno sympatycy naszych siatkarzy woleliby zobaczyć w akcji zdeterminowanych, żądnych zwycięstwa zawodników trenera Urbańskiego i zaoszczędzili im nerwów w tie break'u.
Po wyraźnych, przekonujących dwóch zwycięstwach na Śląsku (0:3 i 1:3), stan rywalizacji o przedostanią pozycję w tabeli jest 2:0 dla naszych. Żeby zająć tę 9. pozycję, trzeba trzy razy zwyciężyć rywala.
Cel jest na wyciągnięcie ręki. 

Czytaj całość…
 
STS z wizytą na Śląsku. PDF Drukuj Email
14.03.2010.
Ciąg dalszy zmagań o zachowanie drugoligowego bytu skarżyskich siatkarzy... Teraz II runda play off.

Tym razem, po wyrównanych bojach i kontrowersyjnym ostatnim, przegranym meczu w Ropczycach, z Błękitnymi, STS udał się w nie mniej trudną podróż do Siemianowic Śląskich. Tam, w sobotę i w niedzielę (13/14.03) zaplanowane były dwa spotkania z Górnikiem. Stawką tych pojedynków jest 9. miejsce w lidze.

Walka trwa do trzech zwycięstw. Za dwa tygodnie (27.03) odbędzie się trzeci mecz, w Skarżysku. Dzień później, ewentualnie czwarty. Jeśli i on nie przyniesie rozstrzygnięcia, decydujący odbędzie się ponownie na Śląsku.

Czytaj całość…
 
Druga runda Małej Ligi - Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej. PDF Drukuj Email
09.03.2010.
Rywalizacja w zawodach Małej Ligi Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej przeniosła się w tym tygodniu do Połańca (6 marca 2010r.), gdzie w sobotę odbyły się zawody 2-giej rundy. Tradycyjnie udział w nich wzięło dziesięć klubów z okręgu reprezentowanych przez 136-ciu zawodników.

Zawody rozegrano w konkurencjach 50m stylem motylkowym, 200m stylem zmiennym (rocznik 1998), 100m stylem klasycznym (rocznik 1999 i młodsi) i w sztafecie 4x50m stylem dowolnym. Klasyfikację drużynową zawodów zwyciężył lider klasyfikacji drużynowej Małej Ligi obecnej edycji zespół Korony-Swim Kielce przed zespołami Foki Sandomierz i KSZO Ostrowiec.

Czytaj całość…
 
Wciąż muszą walczyć... (STS). PDF Drukuj Email
04.03.2010.
Wczoraj, w środę (3 marca), w Ropczycach odbył się piąty, decydujący, mecz w pierwszej rundzie play off o miejsca 7-10. Serial ten, z udziałem Błękitnych Ropczyce, a skarżyskim STS-em trwa już prawie trzy tygodnie. Do środy stan rywalizaccji był remisowy - 2:2. Do tego czasu, dwa zwycięstwa odnieśli ropczynianie - 3:2 (w Ropczycach) i 3:0 (w Skarżysku), a skarżyszczanie 2:3 (w Ropczycach) i 3:1 (w Skarżysku).

Mimo że skarżyscy siatkarze zagrali wczoraj zdecydowanie lepiej, niż w niedzielę, na własnym parkiecie, to niestety musieli zaznać gorycz porażki i muszą szukać ratunku przed degradacją z II ligi z innym zespołem, który przegrał swój mecz z drugiej pary. To Górnik Siemianowice Śląskie. Tak więc kibiców i zawodników STS-u czeka jeszcze wiele emocji i meczy.

Kolej na II rundę play off. Teraz w pojedynku o 9. miejsce. STS spotka się z Górnikiem - 13/14.03 - na jego terenie. Dwa tygodnie później w Skarżysku (27.03) i ewentualnie dzień później. Bój o byt ligowy toczy się także do 3. zwycięstw.
W przypadku wygranej STS zagra – z zespołem trzecioligowym, który zajmie drugie miejsce w turnieju barażowym.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 33 - 36 z 64
bip.jpg
images.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 2 gości
studiofit_na_mcis.png