STS Skarżysko-Kamienna
STS gra dalej, Górnik zdegradowany. PDF Drukuj Email
27.03.2010.
Bardzo miłe, sobotnie, (27.03)  popołudnie zafundowali sobie i swoim kibicom siatkarze Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego, którzy tego dnia zagrali trzeci mecz w II rundzie play off, o 9. miejsce. Rywalem skarżyszczan, podobnie jak dwa tygodnie wcześniej, był VC Górnik Siemianowice Śląskie.

Po wizycie na Śląsku, stan rywalizacji brzmiał 2:0 dla naszych i aby poczuć się bezpieczniej w II lidze (gr. IV), w sobotę STS musiał wygrać jeszcze tylko jeden mecz. Ponieważ rywalizacja trwa do 3. zwycięstw.
Tym razem, w hali sportowej, przy ul. Sienkiewicza 34, zobaczylismy pewnych siebie zawodników STS-u, ładną grę, ponownie sporo widzów.

To Ślązacy musieli grać na maksa, sprzężyć się. Na nasze szczęście nie udało im się to, a spora zasługa w tym podopiecznych trenera Urbańskiego i odpowiedniej taktyki.

Czytaj całość…
 
Czy STS dobije Górnika? PDF Drukuj Email
20.03.2010.
lZa tydzień, w sobotę (27 marca), w hali sportowej MCSiR, przy ul. Sienkiewicza 34, może być dniem triumfu siatkarzy skarżyskiego STS-u, równoznacznym z zajęciem 9. miejsca w tabeli II ligi, grupy IV. Początek spotkania o godz. 17.00.

Wystarczy pokonać zespół VC Górnika Siemianowice Śląskie. Nieważne w jakim stosunku. Może być nawet 3:2. Choć na pewno sympatycy naszych siatkarzy woleliby zobaczyć w akcji zdeterminowanych, żądnych zwycięstwa zawodników trenera Urbańskiego i zaoszczędzili im nerwów w tie break'u.
Po wyraźnych, przekonujących dwóch zwycięstwach na Śląsku (0:3 i 1:3), stan rywalizacji o przedostanią pozycję w tabeli jest 2:0 dla naszych. Żeby zająć tę 9. pozycję, trzeba trzy razy zwyciężyć rywala.
Cel jest na wyciągnięcie ręki. 

Czytaj całość…
 
STS z wizytą na Śląsku. PDF Drukuj Email
14.03.2010.
Ciąg dalszy zmagań o zachowanie drugoligowego bytu skarżyskich siatkarzy... Teraz II runda play off.

Tym razem, po wyrównanych bojach i kontrowersyjnym ostatnim, przegranym meczu w Ropczycach, z Błękitnymi, STS udał się w nie mniej trudną podróż do Siemianowic Śląskich. Tam, w sobotę i w niedzielę (13/14.03) zaplanowane były dwa spotkania z Górnikiem. Stawką tych pojedynków jest 9. miejsce w lidze.

Walka trwa do trzech zwycięstw. Za dwa tygodnie (27.03) odbędzie się trzeci mecz, w Skarżysku. Dzień później, ewentualnie czwarty. Jeśli i on nie przyniesie rozstrzygnięcia, decydujący odbędzie się ponownie na Śląsku.

Czytaj całość…
 
Druga runda Małej Ligi - Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej. PDF Drukuj Email
09.03.2010.
Rywalizacja w zawodach Małej Ligi Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej przeniosła się w tym tygodniu do Połańca (6 marca 2010r.), gdzie w sobotę odbyły się zawody 2-giej rundy. Tradycyjnie udział w nich wzięło dziesięć klubów z okręgu reprezentowanych przez 136-ciu zawodników.

Zawody rozegrano w konkurencjach 50m stylem motylkowym, 200m stylem zmiennym (rocznik 1998), 100m stylem klasycznym (rocznik 1999 i młodsi) i w sztafecie 4x50m stylem dowolnym. Klasyfikację drużynową zawodów zwyciężył lider klasyfikacji drużynowej Małej Ligi obecnej edycji zespół Korony-Swim Kielce przed zespołami Foki Sandomierz i KSZO Ostrowiec.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 33 - 36 z 65
move previous
move next
bip.jpg
mcov-sport-pion.jpg
images.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 1 gość