STS Skarżysko-Kamienna
Skarżyscy pływacy z STS-u na topie. PDF Drukuj Email
12.05.2010.
Kolejne bardzo dobre starty odnotowali skarżyscy młodzi pływacy, trenujący ten sport w sekcji pływackiej Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego.
Tym razem świetnie zaprezentowali się na basenach w Jędrzejowie (5. runda) i Sandomierzu (4. runda). Zawody te zaliczane są do Małej Ligi - Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej 2010.

Czytaj całość…

"Małe punkty" ratują drugą ligę! (STS) PDF Drukuj Email
24.04.2010.
Nie mają litości siatkarze skarżyskiego STS-u dla swoich kibiców... W sobotnim meczu rewanżowym, w Jaśle, znów zaserwowali publiczności dreszczowca w postaci pięciu setów. Nerwy trzeba mieć mocne, żeby móc dopingować podopiecznych trenera Andrzeja Urbańskiego.

W poniedziałek, w Skarżysku, było bardzo podobnie, horror trwał pięć partii, zakończył się wygraną STS-u 3:2.
W Jaśle wynik był odwrotny, bo to MKS cieszył się ze zwyciętwa 3:2, ale - na szczęście dla STS-u - po podliczeniu "małych punktów" jednoznacznie wskazywały one, że II liga wciąż pozostanie w Skarżysku... !

Po pierwszym meczu, nasi zawodnicy mieli przewagę dziesięciu "małych punktów" nad rywalem. Po rewanżu wzrosła ona do osiemnastu.

Dwa oblicza barażu STS-u. PDF Drukuj Email
19.04.2010.
W poniedziałek (19.04) odbył się pierwszy mecz barażowy o utrzymanie się w II lidze siatkarskiej, skarżyskiego STS-u. Rywalem był zespół MKS MOSiR Jasło. Miał on dwa oblicza.

Po nieplanowanej dłuższej przerwie, w hali sportowej MCSiR, przy ul. Sienkiewicza 34, spotkali się siatkarze, aby zdecydować, kto będzie grać w przyszłym sezonie w II lidze. To już ostatnie momenty, kiedy można zapewnić miejsce na tym szczeblu rozgrywek.

Podopieczni trenera Andrzeja Urbańskiego zaczęli mecz zbyt bojaźliwie, oddali pole walki gościom. Choć pierwszy set to początkowo wzajemne badanie sił, była równowaga, często na tablicy wyników był remis. Dopiero końcówka minimalnie lepsza w wykonaniu przyjezdnych. Przegrana gospodarzy 23:25. Niestety. Niepotrzebny falstart, stracony set na własnym terenie to przed spotkaniem wyjazdowym nic dobrego nie zapowiada.

Pokonać MKS MOSiR Jasło! PDF Drukuj Email
06.04.2010.
Skończyły się święta Wielkanocne, a skarżyscy kibice siatkówki zapewne podczas tych dni życzyli sobie, aby STS jak najwyżej pokonał MKS MOSiR Jasło. Już bowiem 10 kwietnia (sobota, godz. 17.00), w hali sportowej, przy ul. Sienkiewicza 34, w barażu o II ligę, podopieczni trenera Andrzeja Urbańskiego podejmują w pierwszym meczu właśnie trzecioligowca z Jasła. Rewanż odbędzie się tydzień później (17 kwietnia) w Jaśle. Jest to dwumecz.

Ze względu na żałobę narodową, pierwszy pojedynek STS-u z MKS-em MOSiR Jasło, odbędzie się 19 kwietnia 2010r. (poniedziałek), godz. 18.00, w hali sportowej, przy ul. Sienkiewicza 34.

«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 29 - 32 z 65