STS Skar篡sko-Kamienna
Przerwana seria zwyci瘰tw. (STS) PDF Drukuj Email
14.11.2010.
No i sta這 si. Kiedy musia豉 przydarzy si pora磬a. Po pi璚iu z rz璠u triumfach w lidze, siatkarze skar篡skiego STS-u, polegli w wyjazdowym spotkaniu, w Krakowie, z WKS Wawelem AGH Kraków. By to mecz 6. kolejki II ligi (gr. IV).

Niedobrze si sta這, 瞠 w豉郾ie teraz nie zdobyli 瘸dnego punktu. W perspektywie jest starcie z nowym liderem - Wand Kraków - mo瞠 to troch zachwia pewno軼i siebie skar篡skich zawodników. Ale trener Andrzej Urba雟ki z pewno軼i posk豉da odpowiednio te klocki, zmotywuje podopiecznych i mecz 7. kolejki b璠zie wygl康a zgo豉 inaczej ni ten sobotni, w Krakowie.

Wyniki pierwszych dwóch setów wskazuj, 瞠 by造 one wyrównane. Dwukrotnie nasi doprowadzali do bitwy na przewagi, ale za ka盥ym razem przegrywali, odpowiednio 27:29 oraz 26:28. Rozgrywanie ko鎍ówek nie by這 mocn stron STS. Nasza dru篡na 幢e przyjmowa豉 serwisy rywali, nie najlepiej wygl康a這 te rozegranie pi趾i.

Czytaj ca這嗆…

Pokonany wymagaj帷y rywal. (STS) PDF Drukuj Email
06.11.2010.
To by chyba najbardziej wymagaj帷y rywal, z jakim dotychczas przysz這 si zmierzy skar篡skim siatkarzom w obecnym sezonie, we w豉snej hali sportowej. W sobotni wieczór, w hali sportowej MCSiR, przy ul. Sienkiewicza 34, rozegrano mecz 5. kolejki II ligi (gr. IV). Rywalem STS-u by beniaminek, UMKS K璚zanin K皻y. Zajmuje on wysok 3. pozycj w tabeli i potwierdzi, 瞠 nie przypadkiem zajmuj t lokat.

Podopieczni trenera Andrzeja Urba雟kiego po czterosetowym meczu pokonali K璚zanina K皻y 3:1 i dopisali do swojego dorobku punktowego kolejne 3 oczka, co oznacza, 瞠 w dalszym ci庵u dzier膨 pozycj lidera.

Pojedynek zacz掖 si ostro積ie z obu stron. Badanie si lepiej wykorzysta gospodarz, który wyszed na prowadzenie i ju do ko鎍a seta "trzyma" przeciwnika na dystans. Przewaga uros豉 do 9 punktów. W sumie w tej partii meczu 豉twe zwyci瘰two STS-u i pozwoli這 my郵e, ze podobnie b璠zie w kolejnych setach.

STS nie oddaje przodownictwa... PDF Drukuj Email
30.10.2010.
Nie zwalniaj tempa liderzy  II ligi (gr. IV), siatkarze skar篡skiego STS. Tym razem, po raz drugi z rz璠u w spotkaniu wyjazdowym, pokonali rezerwy SMS PZPS Spa豉. Mecz zosta rozegrany awansem, w pi徠ek (29.10). M這dzie ze Spa造 zdo豉豉 urwa naszym zawodnikom jednego seta, ale nie by豉 w stanie wygra ca貫go meczu.

Wbrew temu, co mo瞠 sugerowa wynik, wyprawa do Spa造 nie by豉 豉twa. Mecz co prawda zacz掖 si pomy郵nie dla przyjezdnych, bo w bólach, ale pierwszy set skar篡szczanie rozstrzygn瘭i na swoj korzy嗆. Zaci皻y bój, wymiana ciosów, tak mo積a scharakteryzowa t cz窷 gry.

W drugim secie by這 ju 豉twiej. STS wypunktowa ambitn m這dzie gospodarzy do 19.
By mo瞠 to wp造n窸o destrukcyjne na podopiecznych trenera Urba雟kiego i w trzecim secie chyba nieco zlekcewa篡li przeciwnika. Doprowadzili do rzeczy, jaka nie powinna mie miejsca. Przy prowadzeniu 23:18 zaprzepa軼ili t przewag, a rywal zdoby 7 punktów, co da這 im triumf w tej cz窷ci gry.

VI runda Ma貫j Ligi P造wackiej 2010. (foto) PDF Drukuj Email
21.10.2010.
Po wakacyjnej przerwie swoje zawody wznowi豉 Ma豉 Liga P造wacka - 6. runda. A 154 zawodników z jedenastu klubów okr璕u 鈍i皻okrzyskiego wzi窸o udzia w zawodach Ma貫j Ligi, rozegranych w sobot na P造walni Miejskiej w J璠rzejowie, 16 pa寮ziernika br.  Zawodnicy rywalizowali na dystansach 100m stylem klasycznym (12 lat i m這dsi) oraz 100m stylem dowolnym (11 lat i m這dsi) i 400m stylem dowolnym (12 lat).

Rywalizacja w  klasyfikacji dru篡nowej zako鎍zy豉 si zwyci瘰twem Korony - Swim Kielce, przed zespo豉mi Foki Sandomierz i ex equo na trzeciej pozycji zespo豉mi Orki J璠rzejów i STS Skar篡sko. Dla  zespo逝 STS Skar篡sko punkty zdobywali: Wiktoria Dembowska, Patryk Gnat, Anita Zarychta   i Bartosz 安itakowski.

«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 17 - 20 z 64