STS Skarżysko-Kamienna
Czas zacząć nowy sezon w drugiej lidze siatkówki. PDF Drukuj Email
06.10.2010.
logo_sts.jpgTo już jest koniec... Ale w przeciwieństwie do słów piosenki zespołu "Elektryczne gitary", dalej jednak coś jest. To nowy sezon II ligi siatkówki seniorów - 2010/2011. Skończył się za to okres przygotowawczy, sparingi, turnieje. Teraz nastał czas poważnej walki o punkty, konkretne cele.

Po ubiegłym sezonie, kiedy skarżyski STS jako beniaminek toczył heroiczną walkę o drugoligowy byt, w obecnym, przed drużyną postawione są ambitniejsze zadania. Jak twierdzi trener Andrzej Urbański ekipę stać na walkę o czołową czwórkę. Choć z pewnością inne zespoły również nie próżnowały i rywalizacja zapowiada się ciekawie.

W samym zespole, a także lidze zaszły pewne zmiany.

STS nadal przydzielony jest do drugoligowej grupy IV, ale już składa się ona bez województwa śląskiego. Za to dołączył do niej region łódzki (SMS II Spała) i jedna ekipa z woj. mazowieckiego - Czarni Radom.

Czytaj całość…
 
Sparingi i turnieje STS-u przed ligą. PDF Drukuj Email
09.09.2010.
Start II ligi siatkarzy (gr. IV) zbliża się dużymi krokami. Dokładnie za miesiąc skarżyscy siatkarze w 1. kolejce ligi we własnej hali spotkają się z Karpatami Krosno.

Tymczasem, aby dobrze przygotować się to tego i pozostałych meczy o punkty, podopieczni trenera Andrzeja Urbańskiego, w najbliższym czasie rozegrają pojedynki sparingowe. Już w ten weekend (sobota, 11.09) STS jedzie do groda Kraka, na Turniej o Puchar Dyrektora Centrum Sportu i Rekreacji, który odbędzie się  w hali Politechniki Krakowskiej przy ul. Kamiennej 17. Rozpoczęcie o godz. 10.00.
Oprócz STS-u i oczywiście zespołu gospodarzy zagrają tam drużyny Karpat Krosno i WKS Wawelu AGH Kraków.

Plan turnieju:

Czytaj całość…
 
Siatkarze STS-u przygotowują się do nowego sezonu. (uzupełniony) PDF Drukuj Email
06.08.2010.
Po wakacyjnej przerwie, treningi wznowili siatkarze skarżyskiego STS-u. W poniedziałek (2.08) w hali sportowej MCSiR, przy ul. Sienkiewicza 34, stawili się dobrze znani kibicom skarżyskiej siatkówki zawodnicy i sztab szkoleniowy. Wszystkim przyświecał jeden cel: jak najlepiej przygotować się do drugoligowego sezonu.
W porównaniu z minionym sezonem zaszło trochę zmian.
Przede wszystkim ze stanowiska kierownika drużyny zrezygnował Jerzy Wojtachnio. Zastąpił go inny zagorzały sympatyk siatkówki, Grzegorz Ciura.

Nadal drużynę prowadzić będzie trener Andrzej Urbański. Jego asystentem pozostaje Konrad Korzeniowski. 
Najważniejsze rotacje zaszły w kadrze zawodniczej. Pięciu siatkarzy zmieniło barwy klubowe, choć nie do końca. Hubert Kuźdub rozpocznie studia, w sezonie 2010/11 nie zobaczymy go na parkecie, w STS-ie. Karierę zawodniczą zakończył Sebastian Szataniak.

Czytaj całość…
 
Korespondycyjne Mistrzostwa Polski Dzieci w Pływaniu - Busko Zdrój. PDF Drukuj Email
02.06.2010.
W osiemnastu miastach całej Polski rywalizowały dzieci z roczników 1999-2000 w Korespondencyjnych Mistrzostwach Polski Dzieci. Uczestniczyli w nich młodzi zawodnicy z sekcji pływackiej skarżyskiego STS-u.
Zawody były wpisane w kalendarz XVI Turnieju Miast i Gmin.

Mistrzostwa w Okręgu Świętokrzyskim przeprowadzone zostały w sobotę i niedzielę 29-30.05 2010r na Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju. W zawodach uczestniczyło 79 dzieci z dziesięciu klubów. Najwięcej dzieci startowało z klubu Korona - Swim Kielce - 16, KSZO Ostrowiec - 12, FOKA Sandomierz - 11. Nasz klub reprezentowało 6 dzieci: Dembowska Wiktoria, Zuba Natalia, Świtakowski Bartosz, Kaczor Bartosz - uczniowie SP - 5, Gnat Patryk - uczeń SP - 9, Nowak Kacper - uczeń SP - 13.

Poniżej przedstawiam wyniki naszych pływaków, statystykę medalową klubów oraz najlepsze wyniki wg punktów.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 25 - 28 z 65
move previous
move next
bip.jpg
mcov-sport-pion.jpg
images.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 1 gość