STS Skar篡sko-Kamienna
STS: Nie uda這 si zako鎍zenie rundy zasadniczej. PDF Drukuj Email
19.02.2011.
Przykre zako鎍zenie rundy zasadniczej w siatkarskiej II lidze, gr. IV, nast徙i這 w Krakowie. Zawodnicy STS Skar篡sko w 18. kolejce fazy zasadniczej - 19 lutego - przegrali ze studentami AZS Politechniki Krakowskiej, 1:3.
Ta pora磬a przepe軟i豉 tylko czar goryczy i definitywnie pozbawi豉 z逝dze kibiców w Skar篡sku co do gry ich pupilów w najlepszej czwórce ligi.

Taki by cel przed sezonem, 瞠 podopieczni trenera Andrzeja Urba雟kiego mieli w陰czy  si do walki o miejsca 1-4. Przez wi瘯szo嗆 sezonu ten plan by realizowany, po 鈍ietnym starcie do rozgrywek, apetyty jeszcze bardziej rozbudzili skar篡scy siatkarze. Jednak im dalej, tym by這 gorzej. Zdecydowane przegrane z liderem, Wand Kraków, czy Czarnymi Radom, wpadka z outsiderem, Wawelem Kraków, m璚zarnie z zespo豉mi z dolnych rejonów tabeli nie mog造 zapewnni STS-owi miejsca w czubie rozgrywek.
Czego zabrak這, zawiedli niektórzy zawodnicy.

Czytaj ca這嗆…

STS: Derby dla Czarnych. PDF Drukuj Email
11.02.2011.
Niestety, nie uda si rewan siatkarzom skar篡skiego STS-u za przegran z pierwszej cz窷ci sezonu z Czarnymi Radom.
W pi徠ek (11.02), w hali sportowej MCSiR, przy ul. Sienkiewicza 34, awansem rozegrano spotkanie 17. kolejki II ligi, gr. IV.
Przy gor帷ym dopingu miejscowych kibiców, jak i przyjezdnych, wynik zosta skopiowany i ponownie STS uleg w derbach siatkarzom z pobliskiego Radomia, Czarnym 0:3.

Wyra幡ie skar篡skim zawodnikom "nie le篡" gra z s御iadem zza miedzy. Radomska ekipa wypunktowa豉 podopiecznych trenera Andrzeja Urba雟kiego. Mecz trwa krótko, triumf Czarnych jest przekonuj帷y. Dziwi si nale篡, 瞠 zawodnicy trenera Wojciecha St瘼nia nie plasuj si wy瞠j w tabeli, gdyby nie fatalny start w rozgrywkach na pewno tak by by這.
W pi徠kowy wieczór go軼ie prezentowali wi瘯sze ogranie, stanowczo嗆 w atakach, w zasadzie w ka盥ym rzemio郵e siatkarskim przewy窺zali gospodarzy.

O "czw鏎k" b璠zie trudno, pora磬a STS-u z Wand Krak闚. PDF Drukuj Email
06.02.2011.
Wyjazd do Krakowa, na mecz z Wand - liderem II ligi (gr. IV) siatkówki - mia dwa oblicza. Zawodnicy STS-u Skar篡sko z jednej strony pokazali lepsz gr, gospodarze musieli sporo si nam璚zy, 瞠by wywalczy 3 punkty, a z drugiej strony có z tego, skoro nasi wci捫 stoj w miejscu (patrz tabela) i nie powi瘯szyli dorobku punktowego... A bezpo鈔edni konkurenci do czo這wej czwórki ligi nie pró積owali i zdobyli kolejne punkty.

Wyj徠kowo niepomy郵nie dla skar篡szczan u這篡造 si mecze innych zespoów, które tak瞠 chc walczy w rundzie play off o pozycje 1-4. Sytuacja jest trudna. W górnej cz窷ci tabeli panuje bardzo du篡 軼isk, ró積ice mi璠zy zespo豉mi s minimalne, ka盥a kolejna kolejka mo積a diamentalnie zmieni uk豉d si.
Poza zasi璕iem jest na pewno lider, Wanda, na najlepszej drodze do sukcesu (miejsce w czwórce) jest K璚zanin K皻y. O pozosta貫 miejsca mog powalczy Karpaty Krosno, STS, Wis這k Strzyów i Czarni Radom.
Przed podopiecznymi trenera Andrzeja Urba雟kiego zosta造 jeszcze dwa pojedynki rundy zasadniczej. W豉郾ie z radomskim zespo貫m (we w豉snej hali) i ze studentami z Krakowa (wyjazd).

STS rewan簑je si Wawelowi Krak闚. PDF Drukuj Email
29.01.2011.
W pierwszej cz窷ci sezonu 2010/2011, II ligi (gr. IV) skar篡scy siatkarze w 6. kolejce, dosy 豉two ulegli w Krakowie tamtejszemu Wawelowi, 3:0. Podobno by to wypadek przy pracy i teraz w Skar篡sku podopieczni trenera Andrzeja Urba雟kiego mogli wzi望 rewan za tamten mecz.
Okazji nie przepu軼ili  i w 15. serii meczów STS zwyci篹y WKS Wawel AGH Kraków 3:1.

Jednak ponownie gospodarze nie b造sn瘭i form. Zwyci瘰two nie przysz這 豉two. Mecz zacz掖 si od prowadzenia go軼i, obie strony pope軟ia造 du穎 b喚dów, nie najlepiej funkcjonowa blok, zagrywka.
Tutejsi musieli goni rywala, wynik by korzystniejszy dla "wojskowych". Dopiero w ko鎍ówce seta skar篡szczanie obudzili si, przeprowadzili skuteczne akcje i odskoczyli nawet na 4 punkty.

Druga ods這na meczu znów nie zacz窸a si pomy郵nie dla naszych. Tak samo jak w pierwszym secie go軼ie mieli paropunktow zaliczk, a STS musia szuka okazji do doprowadzenia do remisu i osi庵ni璚ia przewagi pod siatk. Ta sztuka uda豉 si, podobnie jak w poprzednim secie. Kibice mogli si cieszy si z prowadzenia w setach 2:0.

«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 5 - 8 z 64