Aktualności
HALPN: 5 kolejka spotkań (wyniki) PDF Drukuj Email
30.12.2012.
Piątą kolejkę spotkań rozegrali piłarze amatorzy w ramach Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. W pierwszej lidze w meczu kolejki Venus Płytki pokonał Belfry 4:2, lider Trans Krusz Mc Smak  nie zwalnia tampa , wygrał kolejne spotkanie tym razem z Toolmexem Truck 7:1. W drugiej lidze nadal na prowadzeniu  drużyna FC Cezar Wschodnia Starachowice, która w meczu kolejki pokonała Mit-Sat 1:0, pierwsze zwycięstwo Alpagi Gilów.
Czytaj całość…

II kolejka Amatorskiej Ligi Koszykówki - WYNIKI! PDF Drukuj Email
24.12.2012.
lpka_logo.pngW sobotę 22  grudnia br. w Hali Miejskiej przy ul. Sienkiewicza 34 rozegrano II kolejkę Amatorskiej Ligi Koszykówki, poniżej przedstawiamy wyniki tej kolejki:

HALPN: 4 kolejka spotkań (wyniki) PDF Drukuj Email
23.12.2012.
Piłkarze amatorzy rozegrali 4 kolejkę spotkań w ramach HALPN. W pierwszej lidze kolejne zwycięstwo odniosła ekipa lidera Trans Krusz mc Smak, która pokonała Przydworcowe 6:2, w meczu kolejki Venus Płytki pokonał Lex Perfekt 5:4. W drugiej lidze nastąpiła zmiana lidera,prowadzące Plantago przegrało z Kamexem co wykorzystali piłkarze FC Cezar Wschodnia Starachowice obejmując prowadzenie w II lidze.

II kolejka - ALPS 2012/2013 PDF Drukuj Email
17.12.2012.
alps_ii.pngSiatkarze amatorzy rozegrali drugą kolejkę spotkań w ramach Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.Rozegrano tylko trzy spotkania w których zwyciężali Dar-Bud Orońsko, Salon Fryzjerski Wioletta i Fuks Starachowice. Mecze LZS Kierz Niedźwiedzi - Stolpaw i  Konstalkon Garaże -Absolwencii zakończyły się walkowerami.

Siatkarze amatorzy rozegrali drugą kolejkę spotkań ALPS, niestety  z pięciu zaplanowanych  meczów odbyły się tylko trzy, dwa spotkania  nie doszły do skutku. LZS Kierz Niedźwiedzi i Absolwenci to drużyny, które nie stawiły się na zawody , skorzystały na tym drużyny Stol-Pawu i Konstaklonu Garaże , które bez walki dopisały sobie punkty do ligowej tabeli. Przypomnijmy,że są to kolejne walkowery w rozgrywkach ALPS ( w pierwszej kolejce walkowerem zakończyło się spotkanie Belfry - Domino Jastrząb)

W spotkaniach, które się odbyły Dar-Bud Orońsko pokonał Farta Parszów 3:0, wygrywając pierwszego seta do 22, drugiego do 16 i trzeciego po zaciętej walce 27:25. W kolejnym spotkaniu lider Salon Fryzjerski Wioletta/Koneser zmierzył się z Erblem, siatkarze Erbla nawiązali walkę tylko  pierwszym secie, który zakończył się zwycięstwem "Fryzjerów" 25:21, w kolejnych dwóch setach zdecydowana przewaga siatkarzy "Wioletty" czego efektem były zwycięstwa do 16 i do 11.W  ostatnim spotkaniu Fuks Starachowice zmierzył się z Belframi.

Po dwóch kolejkach spotkań w tabeli prowadzi Salon Fryzjerski Wioletta/Koneser, który ma na koncie komplet punktów, tuż za nimi ze stratą jednego punktu plasują się siatkarze Konstalkonu Garaże i Stol-Pawu.

«« start « poprz. 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 nast. » koniec »»

Pozycje :: 737 - 740 z 1195